Autor Standardu BOMIS-u wyceny wartości środków i megaukładów technicznych, książek i publikacji na temat wyceny środków technicznych, uprawniony rzeczoznawca ds. wyceny maszyn i urządzeń z certyfikatem zdanych egzaminów w American Society of Appraisers w USA; absolwent Politechniki Krakowskiej; wykładowca i egzaminator w BOMIS-ie przez ponad 20 lat; mentor kolejnych pokoleń absolwentów kursu BOMIS-u. Odszedł do wieczności 21 kwietnia 2023 r.
Licencjonowany rzeczoznawca BOMIS, z uprawnieniami BOMIS-u do wyceny wartości środków i megaukładów technicznych od 2010 r.; absolwent Politechniki Wrocławskiej Wydziału Mechaniczno-Energetycznego o kierunku Energetyka ze Źródeł Odnawialnych i Coventry University (UK) o kierunku Engineering and Computing i Coventry University oraz kursu MBA Executive; ukończył kursy audytora wewnętrznego wg ISO 9001; ISO/TS 16949:2009 oraz VDA 6.3; Członek Reprezentant Porozumienia Rzeczoznawców BOMIS.
Licencjonowany rzeczoznawca BOMIS, z uprawnieniami BOMIS-u do wyceny wartości środków i megaukładów technicznych od 2012 r.; absolwent Politechniki Wrocławskiej; członek kandydat Amerykańskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców [ASA]; specjalizuje się w ocenie zgodność środków technicznych z dyrektywami i oznakowaniem CE; posiada uprawnienia SEP z zakresu dozoru D1 nr D1/671/3560/16 i eksploatacji E1 nr E1/671/3559/16 w zakresie obsługi, remontów, konserwacji, montażu oraz kontrolno-pomiarowym urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych do 1kV i powyżej 1kV, urządzeń elektrotermicznych, aparatury kontrolno-pomiarowej oraz urządzeń i instalacji automatycznej regulacji, sterowania oraz zabezpieczeń urządzeń i instalacji wymienionych powyżej; Członek Reprezentant Porozumienia Rzeczoznawców BOMIS.
Licencjonowany rzeczoznawca BOMIS, absolwent Politechniki Warszawskiej, MBA Executive, z uprawnieniami BOMIS-u do wyceny wartości środków i megaukładów technicznych od 2017; inżynier mechanik o specjalizacji - inżynieria biomedyczna, specjalista w zakresie inwestycji z udziałem aparatury i urządzeń medycznych, posiadający ponad 15 letnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą aparatury medycznej i laboratoryjnej, w tym wyposażenia pracowni diagnostyki obrazowej: MR, TK, RTG, USG, Angiografii itd. oraz ponad 8 letnie doświadczenie w zarządzania zakupami aparatury medycznej i laboratoryjnej dla Siemens Healthcare oraz dla Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Licencjonowany rzeczoznawca BOMIS ds. wyceny wartości środków technicznych, specjalizujący się w zakresie wyceny aparatury medycznej, laboratoryjnej oraz urządzeń stosowanych w gabinetach kosmetycznych i salonach piękności.
Pracownik Biura Zarządzania Zabezpieczeniami Banku Handlowego w Warszawie S.A., gdzie zajmuje się wyceną zabezpieczeń; absolwent Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie (Wydział Geodezji), Akademii Rolniczej w Krakowie (studia podyplomowe z wyceny nieruchomości), rzeczoznawca majątkowy od 1995 roku, uprawniony geodeta od 1993 roku; absolwent kursu BOMIS-u z uprawnieniami BOMIS-u od 2020 roku.
Prezes Fundacji BOMIS – organizacji rzeczoznawczej oraz dyrektor zarządzający BOMIS firmy szkoleniowo - doradczej; mediator stały w sporach gospodarczych i pracowniczych Sądów Okręgowych w Poznaniu, Koninie i Słupsku; absolwentka studiów doktoranckich na Uniwersytecie Ekonomicznym [poprzednio Akademia Ekonomiczna] w Poznaniu, studiów MBA Executive Nottingham Business School oraz studiów polonistyczno - pedagogicznych na UAM w Poznaniu; od ponad 20 lat kieruje BOMIS-em.
Absolwent Politechniki Śląskiej, twórca spółki spin-off InnoMAT, uprawniony rzeczoznawca ds. wyceny wartości środków i megaukładów technicznych BOMIS.
Andrzej Półkoszek - konsultant i licencjonowany rzeczoznawca BOMIS® ds. wyceny przedsiębiorstw i wartości niematerialnych i prawnych. Jest autorem analiz finansowych, biznesplanów i wycen przedsiębiorstw oraz aktywów niematerialnych [patentów, licencji, znaków towarowych]. Ukończył studia na Politechnice Warszawskiej, Uniwersytecie Warszawskim i w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej [Executive MBA]. Doświadczenie zawodowe zdobywał w liniach lotniczych, w przemyśle, w handlu zagranicznym oraz w bankowości [doradca Departamentu Kredytów w BRE Banku SA, obecny mBank]. Sądy, prokuratury, kancelarie prawne zlecają mu niezależne ekspertyzy w zakresie naruszenia praw, a przedsiębiorstwa analizy i wycen wymagające zaawansowanej wiedzy. Ostatnia publikacja w Rzeczpospolitej: 17.08.2021 r. pt. Czy wynalazek ma wartość rynkową? Autor książki: Wycena udziałów przedsiębiorstwa przy wyjściu wspólnika, czyli wartość zbywcza w sporach sądowych.